Стильна сумка ручної роботи з темного джинсу з вишивкою у етномотиві. Центральний акцент — золотисті колоски як символ життя, достатку та сили, обрамлені орнаментом у світло-блакитних тонах. Напис англійською додає сучасного характеру та філософського настрою виробу.
Сумка має зручну коротку ручку та регульований плечовий ремінь з орнаментальним візерунком, що робить її практичною для щоденного використання. Щільна тканина добре тримає форму, а компактний розмір підходить для найнеобхідніших речей.
✨ Ідеальний аксесуар для поєднання традиційної символіки та сучасного стилю.
✨ Підійде як для прогулянок, так і як оригінальний подарунок.
Сумка має зручну коротку ручку та регульований плечовий ремінь з орнаментальним візерунком, що робить її практичною для щоденного використання. Щільна тканина добре тримає форму, а компактний розмір підходить для найнеобхідніших речей.
✨ Ідеальний аксесуар для поєднання традиційної символіки та сучасного стилю.
✨ Підійде як для прогулянок, так і як оригінальний подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Джинс |
| Колір | Синій |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴




