Сумка кросбоді з вишивкою «Дерево життя»
Стильна сумка з деніму з вишуканою машинною вишивкою у народному орнаменті. Символічний візерунок «Дерево життя» з птахами уособлює гармонію, добробут і захист.
✨ Особливості:
натуральний денім
авторська вишивка золотистою ниткою
зручна форма кросбоді
регульований ремінець
легка та практична для щоденного використання
Сумка чудово доповнить як повсякденний образ, так і святковий аутфіт. Ідеальний подарунок для поціновувачів української символіки та унікальних речей ручної роботи.
🎁 Ексклюзивна річ в одному екземплярі.
Стильна сумка з деніму з вишуканою машинною вишивкою у народному орнаменті. Символічний візерунок «Дерево життя» з птахами уособлює гармонію, добробут і захист.
✨ Особливості:
натуральний денім
авторська вишивка золотистою ниткою
зручна форма кросбоді
регульований ремінець
легка та практична для щоденного використання
Сумка чудово доповнить як повсякденний образ, так і святковий аутфіт. Ідеальний подарунок для поціновувачів української символіки та унікальних речей ручної роботи.
🎁 Ексклюзивна річ в одному екземплярі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Джинс |
| Ручки | Одна |
| Візерунки і принти | Етнічні принти |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴





